“Iepazīsti tehnoloģijas” ir vairāk kā tikai IT apmācības un šī programma ir paredzēta ikvienam!

Līdz 19.04. pievienojies bezmaksas programmai un sper savu pirmo soli tehnoloģiju pasaulē, mācoties no nozares ekspertiem!

✓ bez maksas ✓ apgūstama tiešsaistē ✓ pieejama sev ērtā laikā ✓ ar surdotulku

Reģistrācija ir noslēgusies!

Tiekamies atkal rudenī

Ja līdz šim domāji, ka tehnoloģijas nav Tev, mēs gribam lauzt stereotipus un aicinām pievienoties, ja vēlies:

 • Uzzināt, kā rīkoties, ja rodas interese un vēlme pārkvalificēties darbam IT nozarē

 • Iepazīties ar dažādiem Informāciju tehnoloģiju (IT) virzieniem

 • Pievienoties programmai, kura ļauj Tev apgūt kursu sev ērtā laikā, vietā un bez laika ierobežojumiem

 • Izprast, kādas iespējas rada tehnoloģijas un kā zināšanas par tām var noderēt jebkurā citā nozarē

3 iemesli, kāpēc ir vērts pievienoties programmai

 • Iespēja iegūt jaunas zināšanas sev ērtā laikā un vietā

  Programmas ietvaros, skaties video lekcijas no jomas speciālistiem tiešsaistē, sev ērtā laikā, neierobežojot savas iespējas dalībai programmā!

 • Iespēja mācīties drošā un atbalstošā vidē ikvienam!

  Dalībai programmā nav nepieciešama iepriekšējā pieredze, kā arī tai nav vecuma ierobežojuma! Programmas ietvaros, veicinam drošu un atbalstošu vidi, lai mācību pieredze būtu veiksmīga un patīkama ikvienam!

 • Sertifikāts par ieguldīto darbu

  Apgūstot programmu un izpildot visus nosacījumus, dalībniekiem būs iespēja iegūt sertifikātu par ieguldīto darbu. Mūsu sertifikātu novērtē darba devēji!

Programmas saturs 2024

1. Dizaina domāšana

2. UX/UI - lietotāja pieredze, pētīšana, dizains un īstenošana

3. Produktu vadība - kas ko vada?

4. IT projektu vadība - kas ir kas?

5. IT operāciju vadība un IT atbalsts

6. DevOps un mākoņdatošana

7. Kas saista datu un biznesa analītiku?

8. Izprotam Front-end un Back-end

9. Ievads dažādu programmēšanas valodu pasaulē

10. Testēšana un kvalitātes nodrošināšana

11. Kiberdrošība

12. Iepazīstam inženierzinātnes

13. Spēļu dizains un programmēšana

14. Jaunuzņēmumi un to būtība

15. Digitālais mārketings

* un 5 praktiskās darbnīcas

Atsauksmes

Atsauksmes no absolventiem

“Vairākus gadus pēc kārtas "noskatījos no malas" uz šo programmu un nodomāju, ka izklausās interesanti, bet nu ne jau priekš manis. Ak, kā es kļūdījos. Tik aizrautīga programma un tieši tas, kas vajadzīgs, kad "sēdi uz sētas un nevari izvēlēties, uz kuru pusi lekt. Liels paldies visām un visiem par ieguldīto darbu, enerģiju un zināšanām! Par jaunu sākumu!”

Liene

“Kvalitatīvas un pieejamas apmācības sev ērtā laikā, turklāt latviski. Ar vērtīgiem padziļinātiem kursiem un dažādiem atbalsta veidiem pēc tam. Manā gadījumā mainīja dzīves uztveri, prasmes un - ja izdosies turpināt, karjeras virzienu.”

Linda

“Ļoti nopriecājos, uzzinot, ka "Iepazīsti tehnoloģijas" 2022. gada mācību programmā piedalīties var ne vien sievietes, bet arī vīri, draugi, brāļi. Pabeidzot šīs apmācības, ir radusies daudz labāka izpratne par dažādiem ar IT saistītiem virzieniem. Patika klausīties vieslektoru stāstītajā par to, kā šie cilvēki uzsākuši darbu kādā no IT virzieniem, tajā skaitā arī par to, ka IT jomā var sākt darbu pat tad, ja cilvēks agrāk darbojies pavisam citā jomā. Tehnoloģiju attīstībā redzu lielu nākotni un iegūtās zināšanas noteikti plānoju pielietot dzīvē.”

Kaspars

“Piesakoties programmai bija sajūta, ka 3 mēneši ir tik ilgi, bet realitātē, tie ātri pagāja. Turklāt bija ļoti interesanti. Katrā nodarbībā bija ļoti vērtīga informācija un vērtīgas atziņas. Es to noteikti iesaku izmantot ikvienam! Paldies visiem iesaistītajiem!”

Zaiga

“Vislabāk organizētās attālinātās mācības, kurās nācies būt! "Iepazīsti tehnoloģijas" ir piemērotas dažādām iepriekšējām pieredzēm IT jomā, ir fantastiska programmas vadītāja un lektori, kas iedos lielisku makšķeri, vai noķersi zivi - tas katra paša ziņā. Iegūtās zināšanas ceļ pašapziņu, tagad varu būt sarunu partnere jauniešiem. Paldies Riga TechGirls komandai!”

Solvita

Programmas atbalstītāji

Google.org
SEB
Tietoevry
tet
BDA
Swisscom

Reģistrācija ir noslēgusies!

Tiekamies atkal rudenī

Biežāk uzdotie jautājumi

 • PAR KO IR ŠĪ PROGRAMMA “IEPAZĪSTI TEHNOLOĢIJAS”?

  Programma piedāvā iespēju gūt ieskatu dažādās informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) profesijās un aktualitātēs tehnoloģiju jomā, tādējādi radot izpratni par šo nozari un tajā nepieciešamajām prasmēm.

 • KURŠ VAR PIEVIENOTIES PROGRAMMAI?

  Programma paredzēta ikvienam/ai bez vai ar minimālu iepriekšējo pieredzi bez konkrēta vecuma ierobežojuma. Tā ir ikvienam/ai, kurš/a vēlas papildināt savas zināšanas par IKT nozarēm un izmantot tās priekšrocības sevis un savas ikdienas pilnveidē.

 • KĀDA IR MAKSA PAR DALĪBU PROGRAMMĀ?

  Programma ir bez maksas!

 • KĀ ES VARU PIETEIKTIES PROGRAMMAI?

  Lai reģistrētos mācību programmai, jāveic 2 soļi: 1 - Aizpildiet reģistrācijas pieteikumu; 2 - Sagaidiet e-pastu, kas apstiprinās, ka reģistrācija noritējusi veiksmīgi, un Jūs varēsiet uzsākt programmu 16. aprīlī.

 • KĀDA IR ATŠĶIRĪBA STARP PAGĀJUŠA UN ŠĪ GADA “IEPAZĪSTI TEHNOLOGĪJAS” PROGRAMMU?

  Šogad programma piedāvā 2023.gada nodarbību ierakstus ar surdotulkojumu, kurus var apgūt sev ērtā laikā un piedalīties tiešsaistes darbnīcās, kurās būs iespēja uzdot jautājumus lektoram.

 • ES REĢISTRĒJOS PROGRAMMAI. CIK ILGĀ LAIKĀ SAŅEMŠU ATBILDI PAR APSTIPRINĀŠANU?

  Apstiprinājumu par reģistrēšanos programmai Jūs saņemsiet savā e-pastā, tiklīdz būsiet aizpildījuši reģistrācijas anketu. Ja tomēr nesaņemat uzreiz apstiprinājuma e-pastu, lūgums nogaidīt līdz tās dienas beigām un pārbaudīt, vai apstiprinājuma e-pasts nav nokļuvis Junk, Abonētie vai Spam kastītē. Kā arī reģistrējoties, lūdzu, pārbaudiet sava e-pasta pareizu rakstību. Ja diennakts laikā nav atnācis apstiprinājuma e-pasts, lūgums rakstīt mums uz [email protected]

 • KAD NOTIKS NODARBĪBAS?

  Nodarbības būs iespēja apgūt sev ērtā laikā tiešsaistē mācību platformā, ar iespēju piedalīties tiešsaistes darbnīcās no 16.aprīļa līdz 13.jūnijam. Piekļuve nodarbībām paliek pieejama bez laika limita.

 • KĀ UN KUR NOTIKS NODARBĪBAS?

  Nodarbības būs iespēja apgūt sev ērtā laikā tiešsaistē mācību platformā, ar iespēju piedalīties tiešsaistes darbnīcās no 16.aprīļa līdz 13.jūnijam.

 • VAI VISAS NODARBĪBAS NOTIKS TIEŠSAISTĒ?

  Platformā ir pieejami nodarbību ieraksti. Tiešsaistē notiks tikai darbnīcas, kurās būs iespēja uzdot jautājumus lektoram.

 • VAI UN CIK BIEŽI BŪS TESTI, UN KĀ TOS VARĒS PILDĪT?

  Pēc nodarbībām būs tests zināšanu pārbaudei. Kopā programmā paredzēti 16 testi. Testu pildīšana ir obligāta prasība kursa beigšanai. Tests skaitās veiksmīgi izpildīts, ja ir pareizi atbildēts uz 70% no visiem jautājumiem. Testus var pildīt nenoteiktu reižu skaitu, kamēr tas ir veiksmīgi izpildīts.

 • VAI UN KĀ VARĒS IEGŪT SERTIFIKĀTU?

  Jā, varēs iegūt sertifikātu, ja tiks izpildīti 2 nosacījumi – jāizpilda visi 16 testi un jāiegūst vērtējums, kas nav mazāks par 70% par katru testu. Reģistrējoties programmai, ir jāievada visi lūgtie dati. Izmantojot šos datus, tiks sagatavots sertifikāts. Pārliecinieties, ka precīzi ir norādīts Jūsu vārds un uzvārds.

 • CIK LABĀM DATORPRASMĒM IR JĀBŪT, LAI VARĒTU MĀCĪTIES ŠAJĀ PROGRAMMĀ?

  Datorprasmēm jābūt tādā līmenī, lai Jūs spētu sazināties ar organizatoriem un citiem programmas dalībniekiem, ja vēlēsieties. Kā arī, lai varētu noskatīties nodarbības mācību platformā gan tiešsaistē, gan ierakstā, ja būtu tāda nepieciešamība.

 • KĀDS TEHNISKAIS APRĪKOJUMS NEPIECIEŠAMS, LAI PIEDALĪTOS PROGRAMMĀ?

  Dators, planšete vai viedtālrunis un interneta pieslēgums. Galvenais nosacījums, piedaloties programmā, Jums jāspēj noklausīties un noskatīties nodarbības, ja ir vēlme arī uzdot jautājumus komentāru sadaļā un tiešsaistē jāaizpilda zināšanu pārbaudes tests.

 • VAI ES SAŅEMŠU PAPILDUS ATBALSTU MĀCĪBU LAIKĀ? KĀDU?

  Mācību laikā tiks nodrošināts gan saturisks, gan tehnisks atbalsts. Sniegsim arī kopienas atbalstu, jo Jums būs iespēja komunicēt ar citiem programmas dalībniekiem, lai sniegtu vai saņemtu atbalstu, dalītos savā pieredzē vai lūgtu pēc padoma.

 • VAI MAN BŪS JĀMAKSĀ SODA NAUDA, JA NEVARĒŠU TURPINĀT MĀCĪBAS?

  Soda nauda nebūs jāmaksā. Jūs varat apgūt mācības sev ērtā laikā bez laika ierobežojuma.

 • RADĀS JAUTĀJUMS, KAS ŠEIT NAV ATRODAMS?

  Rakstiet uz [email protected] un mēs Jums sniegsim atbildi!