Digitālās prasmes - ceļš uz labāku nākotni

Tu jau zini, ka Digitālās prasmes ir kļuvušas par netņemamu mūsdienu pasaules sastāvdaļu. Vai Tu vēlētos uzzināt par tām vairāk un apgūt pašas svarīgākās Tavas dzīves kvalitātes uzlabošanai?

“Digitālās izaugsmes skola” ir bezpeļņas organizācijas “Riga TechGirls” apmācību programmu krātuve tiešsaistē, kurā vēlamies nodot ekspertu zināšanas pēc iespējas plašākam cilvēku lokam. Nav svarīgi, cik Tev ir gadu, kāds vecums, dzimums, vai identitāte, Digitālās prasmes ir ikvienam!

Šobrīd “Digitālajā izaugsmes skolā” pieejams pirmais tiešsaistes kurss no “Riga TechGirls” pieredzes

Šo kursu novērtējuši jau vairāk nekā 2000 radošo profesiju pārstāvju, un, pilnīgi iespējams, ka zināšanas noderēs arī Tev!

 • 4 APMĀCĪBU MODUĻI

  1. UX/UI dizains, 2. Digitālais mārketings, 3. Digitālie sadarbības rīki, 4. Mūsdienās pieejamās tehnoloģijas. 25 video nodarbības, kuras var skatīties jebkurā laikā, arī atkārtoti, katrai nodarbībai pieejamas arī prezentācijas

 • LĪDZ PAT 30 KOMPETENTU EKSPERTU

  Experti no "Tet", "New black", "Startup wise guys", aģentūrām "Wrong", "If", "P&C insurance" u. c. Šīs mācību programmas izveidē sadarbojušies kultūras, mākslas un IT nozaru speciālisti, ievērojot starptautiskos digitālo kompetenču standartus un sekojot nozares ieteikumiem

 • PRAKTISKS FOKUSS

  Praktiski piemēri un instrumentu lietošanas pamācības raksturo šo kursu. Ir svarīgi, lai Tu iegūtu ne tikai teorētiskas, bet arī praktiskas zināšanas par to, kā gudrāk un efektīvāk izmantot dažādus digitālos rīkus savā ikdienā un darbā!

Programmas saturs

  1. Programmas atklāšana un ievads tehnoloģiju pasaulē

  2. Mūsdienu tendences un pasaules pieredze

  3. Projektu plānošana un vadība

  1. Dizaina domāšana

  2. Lietotāja pieredze, jeb UX

  3. Prototipēšana

  4. Mājaslapas izstrāde

  5. Moduļa darbnīca - Par dizaina domāšanu

  6. Moduļa darbnīca - Par grafiskā dizaina rīku Canva

  1. Digitālā mārketinga pamati

  2. Digitālā mārketinga veidi

  3. Satura mārketings

  4. E-komercijas pamati

  5. Elektroniskie darījumi

  6. Moduļa darbnīca - E-komercijas mājaslapas izveide

  7. Moduļa darbnīca - SEO (Search Engine Optimization jeb Meklētājprogrammu optimizācija)

  1. Digitālie sadarbības rīki

  2. Esošo rīku izmantošana ikdienā un sadarbības veicināšanā

  3. Moduļa darbnīca - Par rīku Miro

  1. Datu analītika

  2. Ievads pieejamajās tehnoloģijās

  3. Virtuālā un papildinātā realitāte jeb “AR/VR”

  4. Mākslīgais intelekts jeb “AI”

  5. 3D Printēšana

  6. Datu drošība

Programmas saturs

 • Bezmaksas
 • 25 nodarbības

Pievienojies kursam, lai izmantotu tehnoloģiju un inovāciju sniegtās iespējas!

Kādas zināšanas un prasmes Tu iegūsi?

Pieredzē balstīta informācija no profesionāļiem, kas palīdzēs veikt savu radošo darbību arī attālināti – digitālā formātā

 • Tu uzzināsi par UI/UX dizaina principiem: kā izveidot lietotāju pieredzē balstītu saskarni jeb interfeisu; kas ir prototipēšana; kā izveidot savas pirmās mājaslapas dizainu

 • Digitālā Mārketinga modulī iepazīsties ar Digitālā Mārketinga veidiem, satura mārketingu, e-komerciju un SEO izmantošanu

 • Mūsdienās pieejamo tehnoloģiju daļā iegūsi zināšanas par datu analītiku, augmentēto, cirtuālo un papildināto realitāti (AR/VR), mākslīgo intelektu (AI), 3D un datu drošību

 • Kurss ietver arī zināšanas par daudziem populāriem digitālajiem rīkiem – piemēram, "Miro", "Canva", "Slack", "Figma", "Dropbox Paper", "Notion" un "Asana"

Programmas dalībnieku atsauksmes

“Kursi nebija par tehnoloģijām, bet tehnoloģijās, jo viss notika aptaustot un pārliecinoties. Lektoru dažādība un piedāvāto metožu, modeļu praktiskums, funkcionalitāte pārliecināja būt un darboties.”

Ilga Šuplinska, literatūrzinātniece, pasniedzēja un politiķe

“Platforma un materiāli sakārtoti tik pārskatāmi, ka viegli orientēties un visam klāt vēl lektoru prezentācijas! Ja vēlme kaut ko atkārtot - ātri var pārskatīt. Daudz visādu feinu, profesionālu nianšu, par kurām ir padomāts. Saturs noderīgs un "iepakojums" - konfekte!”

Agnese Sperga, režisore, mārketinga speciāliste

“Kā radošās jomas pārstāvim, lekciju saturs palīdzēja paplašināt redzesloku un deva ieskatu virknē dažādu tematu, sākot ar projektu vadību līdz pat mākslīgajam intelektam, tādējādi palīdzot saprast tās sev interesējošās jomas, ko gribētos apgūt padziļinātāk.”

Niks Cipruss, gaismu mākslinieks

Pievienojies kursam, lai uzzinātu vairāk par digitālajiem rīkiem un saņemtu padomus un zināšanas efektīvākai ikdienai un darbam!

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kam šī programma ir piemērota?

  Šī programma paredzēta ikvienam, kam darbā vai ikdienā var noderēt izpratne par lietotāja pieredzes dizainu, digitālo martketingu, datiem un digitālajiem rīkiem sadarbībai, kā arī jaunāko tehnoloģiju izmantošana.

 • Cik maksā šis kurss?

  Šis kurss ir bez maksas!

 • Vai Tev ir vēl kādi jautājumi?

  Raksti [email protected], un mēs Tev atbildēsim!

Programmas atbalstītāji

Drīzumā!

Pievienojiet savu e-pastu, lai saņemtu jaunumus par "Digitālās izaugsmes skolu"!

Paldies